ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2668
 بازدید امروز : 7
 کل بازدید : 12715
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1199
اخبار > تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي شهرداري بندرعباس به پيماني


  چاپ        ارسال به دوست

مدير سرمایه انسانی شهرداري بندرعباس خبرداد:

تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي شهرداري بندرعباس به پيماني

مدير سرمایه انسانی شهرداري بندرعباس آخرين وضعيت تبديل نيروهاي قراردادي به پيماني را تشريح كرد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداري بندرعباس، سعيد حسن سالاري در حاشیه جلسه هماهنگی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی که با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مسئول اموراداری و استخدامی شهرداری های استان  هرمزگان و عضو صاحب نظر در شورای اداری و استخدامی و مسئولین اداری و کارگزینی سازمان ها و مناطق سه گانه شهرداری برگزار شد، اظهار كرد: پيگيري اين مسئله از سال ۹۵ از طريق استانداري هرمزگان و سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور آغاز شده و اكنون به نتايج خوبي دست يافته ايم.

وي افزود: بر اين اساس نيروهاي قراردادي با حداقل سه سال  سابقه كار و داراي حداقل مدرك تحصيلي كارداني مي توانند در آزمون تبديل وضعيت شركت كنند.

مدير سرمایه انسانی  شهرداري بندرعباس ادامه داد: اين افراد بر اساس چارت جديد سازماني شهرداري كه از سوي وزارت كشور ابلاغ شده واجد شرايط شركت در آزمون مربوطه هستند.

سالاري تصريح كرد: شهرداري بندرعباس داراي ۴۲۷ نيروي قراردادي است كه بر اساس اقدامات صورت گرفته ۱۹۱ نفر از آنها شرايط شركت در آزمون را دارند.

وي در انتها نيز بيان كرد: آزمون تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي شهرداري بندرعباس به پيماني از طريق سازمان سنجش و آموزش كشور و با هماهنگي استانداري هرمزگان تا پايان سال جاري برگزار مي‌شود.

وي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به موضوع تبديل وضعيت نيروهاي شركتي به قراردادي نيز بيان كرد: كليات اين موضوع به  سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور پیشنهاد داده شد مورد بررسی قرار گرفته و به زودی جزئيات و شرايط اعلام خواهد شد.٠٧:٤١ - سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٧٠٦٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٦خروج